bezglutenowe,  deser,  przystawka

SAŁATKA z melona i arbuza

Latem potrzebujemy nawilżenia, zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Ale jak to z lubością powtarzają nasze babcie – jeść też trzeba. Najlepiej oczywiście, żeby to jedzenie zapewniło nam sporą dawkę wody. Dlatego proponujemy idealne rozwiązanie. Sałatkę, lekką i pożywną, która idealnie nadaje się właśnie na lato. Koniecznie musicie spróbować. To połączenie słonego sera i słodkich owoców, choć może wydawać się dziwaczne, to jest absolutnie genialne.

Składniki na 1 sałatkę

  • kawałek melona
  • kawałek arbuza
  • kilka listków mięty
  • kilka kostek sera feta
  • sos na bazie octu balsamicznego –  Glassa

Melon i arbuz pokroić na mniejsze kawałki (lub kulki jeśli macie odpowiedzenie narzędzie do wycinania takich form). Owoce położyć na talerzu obsypać kostkami sera feta i listkami mięty. Na koniec polać sosem Glassa.

SMACZNEGO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *