ryba,  sałatka

SAŁATKA z łososiem

Wiosna! Czas lajkowac strony o odchudzaniu, wrzucać zdjęcia z siłowni, planować „cheat meale”, pić odchudzające herbatki (choć z tortem) i żyć na dietach „cud” – czyli jeść wszystko, a cud to będzie jak się schudnie.

Mamy też inną propozycję. Dostarczająca wszystkich niezbędnych składników odżywczych sałatkę obiadową. W sam raz dla tych którzy lubią jeść zdrowo i dla tych, którzy chcieliby co nieco zrzucić, nie głodząc się bezsensownie.

Składniki:

  • 25 g wędzonego łososia
  • 40 g  razowego makaronu
  • mieszanka ulubionych sałat
  • ulubione warzywa, np.: papryka, rzodkiewka
  • jajko
  • bazylia
  • oliwa z oliwek
  • ocet winny

Ugotować jajko na twardo. Makaron ugotować al dente.

Sałatę poszarpać i pokroić warzywa. Przyprawić solą pieprzem, dodać odrobinę oliwy z oliwek i ocet winny. Przełożyć na talerz, posypać ugotowanym makaronem, na wierzchu ułożyć pokrojonego w kostkę łososia. Jajko pokroić na ćwiartki i ułożyć na sałatce. Przystroić bazylią.

 

SMACZNEGO

(A)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *