ciasteczka,  handmade,  święta

Dekoracja PIERNICZKÓW mini domek z piernika #4

Pierniczki na choinkę to nie wszystko. W tym roku szalenie modne są też pierniczki stojące. Te zdobiące stoły i półki. Można je też podarować bliskim pod choinkę. Na pewno zrobią wrażenie. A ich przygotowanie wcale nie jest takie trudne jak się wydaje.

Do przygotowania domku z piernika możecie użyć jednego z przepisów z bloga.

Wyciąć z papieru szablon domku (szablony możecie znaleźć w internecie lub książkach kucharskich). Po wyrobieniu ciasta wyciąć bobiki i dach domku za pomocą noża. Następnie upiec pierniczki w piekarniku.

Do sklejenia boków domku i przyklejenia elementów dekoracyjnych można użyć lukru z wpisu Dekoracja PIERNIKÓW na choinkę

SMACZNEGO

(K)

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *