ciasteczka,  święta

CIASTECZKA o smaku świąt

Dzieci kochają święta za prezenty, młodzież za to, że nie trzeba chodzić do szkoły, starsi za to, że w końcu jest sposobność do spędzenia czasu z rodziną.

Jednak niezależnie od wieku, szerokości geograficznej, wyznania i innych zmiennych chyba wszyscy kochamy święta za… jedzenie! Wigilia – wiadomo, rządzi się swoimi prawami. W każdym domu są inne tradycje i ulubione potrawy i świętokradztwem byłoby łamanie tych zasad.

Ale święta to nie tylko kolacja 24 grudnia. To też 2 dni biesiadowania z rodziną. Spotkań z kuzynami, ciociami, szwagrami …itd. I wiadomo, przy pustym stole nie będziemy siedzieć. Dlatego proponujemy szybkie i smaczne ciasteczka idealnie pasujące na święta. Gwarantujemy że zachwycona będzie nawet wymagająca babcia Rozalka, kapryśny wujek Rysiek i 3-letni Tadzik, który w rodzinie słynie jako „Tadek Niejadek”.

 


CIASTECZKA z żurawiną

Ciastka zawijane

Kruche CIASTECZKA z mąki ziemniaczanej

CIASTKA z orzechami laskowymi

CIASTECZKA z suszonymi śliwkami

Pękające kakaowe CIASTECZKA

Świąteczne CIASTECZKA korzenne

Kruche CIASTECZKA z posmakiem cytrynowym

świąteczne PIERNICZKI

CIASTECZKA orzechowe z polewą kawową

Owsiane CIASTECZKA

SMACZNEGO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *